ZW3D TÜRKÇE CAD / CAM / KALIP YAZILIMI

Programı test etmek ve demo süresince bilgisayarınızda kullanmak için lütfen yandaki form ile bizden ZW3D demo talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede sistem tarafından size indirmek linkleri gönderilicektir.

İşletmeniz için tasarım ve imalat süreçlerinizi hızlandıracak olan Türkçe Öğrenmesi Kolay CAD/CAM Programımız ZW3D ile ilgili kurulum ve eğitim linklerimizi ekteki pdf sunumunda gönderdik.
 
ZW3D %60 Ekonomik bir CAD/CAM programıdır. Örnek vermek  gerekirse; Popüler Bir CAD ve CAM Programı Size Min. 14.000$ Maks. 20.000$ Arasındadır.
 
Bizim profesyonel önerimiz. Aynı işi yapabilen türkiyede bir çok firmada kullanılan ZW3D ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanızdan yanadır. Biliyorsunuzki rekabet edilebilirlik adına tüm kurumsal firmalar alımlar yaparken aynı işi kaliteden ödün vermeden ekonomik bütçe ile yapmak isterler. Sizde bu imkanları göz önünde bulundurabilir. Kalan %60 Yatırım kar’i ile işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayabilir yada Tasarımcı yada Mühendis personellerinize İş İstasyonu alarak tasarım sürelerini HIZLANDIRA bilirsiniz.!