Uluslararası Sertifika Avantajı

Eğitim kurumu ve kalitesi SolidWorks onaylıdır. SolidWorks firmasının Türkiye’de onayladığı firmada eğitim ve SolidWorks onaylı sertifika alma imkanına sahip olursunuz.

CAD CAM YAZILIM  SolidWorks Yetkili Eğitim Merkezi’nde eğitimi başarıyla tamamlayanlar uluslararası geçerliliğe sahip “SolidWorks CSWA” alabilirler.

Eğitimleri başarıyla tamamlayanlar, Solidworks uzmanlık sınavlarına girerek uluslararası geçerliliğe sahip “SolidWorks CSWP” alabilirler. Böylece SolidWorks tarafından test edilmiş ve onaylanmış uzman kullanıcı unvanını duyurabilirler. Profesyonel sertifikanın sağlayacağı kredi ile gerek işverenler gerekse çalışanlar rekabette avantaj sağlarlar.

Eğitmenlerimiz SolidWorks sertifikasına sahiptir. Böylece verilen eğitimlerin kalitesi ve dünya standartlarına uygunluğu konusunda şüpheniz olmaz.

Tüm eğitimler SolidWorks lisanslı ve son sürüm yazılımları ile verildiği için her zaman son teknoloji ile eğitim alırsınız.

Örnek projeler ile uygulamalı eğitim alırsınız.

Eğitim kalite seviyesi SolidWorks’un sürekli denetimi altındadır. Böylece verilen eğitimin düzeyi her zaman standardını korur. Aldığınız eğitimin kalitesinden emin olursunuz.