Mesai saatleri dışında ve haftasonu eğitimler veriliyor mu?

Evet. İlgili tarih ve saat bilgilerine eğitim takvimi başlığından ulaşabilirsiniz.

Eğitime kendi dizüstü bilgisayarımla gelebilir miyim?

Bilgisayarınızda lisanslı ve güncel yazılım mevcut ise kullanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda bilgisayarınız için 30-günlük deneme sürümünü de sağlayabiliriz.

Eğitim ücretleri için taksit yapılıyor mu?

Eğitim hizmetlerimizde herkese uygun esnek ödeme planları mevcuttur. Taksitlendirme seçenekleri için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Eğitim içeriğini kendimiz belirleyebilir miyiz?

Bireysel eğitim kapsamında ihtiyaçlarınız doğrultusunda karşılıklı görüşme sonucunda özel bir içerik hazırlayabiliriz. Karma gruplarımız için sadece temel ve ileri eğitim konuları ele alınır.

Eğitime devam zorunluluğu var mı?

CAD CAM YAZILIM onaylı “Başarı Sertifikası” alabilmek için eğitimlerin %80’ine katılma şartı vardır.

Eğitimi kendi ofimizde alma imkanımız var mı?

Donanımlı bir eğitim ortamı sağlamanız durumunda mümkün. Tecrübelerimize dayanarak çalışma ortamında iş takibi yapılması durumunda eğitimlerin verimi düşmektedir.

Eğitim sonunda sertifika alabilir miyim?

Tüm katılımcılar CAD CAM YAZILIM Onaylı, SolidWorks yazılımları için uluslararası geçerliliği olan SolidWorks onaylı “CSWA Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

Eğitim sonunda SolidWorks sertifikası almak bana ne fayda sağlar, bu sertifika nerelerde geçerlidir?

SolidWorks onaylı tüm sertifikaların uluslararası geçerliliği vardır. Böyle bir sertifikaya sahip olmanız SolidWorks sertifikasına sahip eğitmenler tarafından eğitim aldığınızı ve kalite seviyesi sürekli SolidWorks tarafından denetlenen dünya standartlarında bir eğitime katıldığınızı belgeler.