Bende bir arkadaşın tavsiyesi üzerine kursa katıldım. eğitimi yarıladık kurs içeriği ve anlatım çok guzel ilerliyor kursu bitirincede yazacağım. 6 kişilik sınıflarda eğitim almak gerçekten çok verimli geçmesini sağlıyor. Aydın üniversitende mühendislik bölümündeki arkadaşlara tavsiye ediyorum….

Ayşe M. ( Aydın Üniversitesi )

Genel anlamda kurstan memlun kaldım. Uygulamalar yeterli (Ödevler biraz zor olsada güzel) Verilen eğitim güzel, sınavdan da rahatlıkla geçebileceğime inanıyorum. Kursun gözle görülür eksikliği yok gibi herkese tavsiye ediyorum. Verdiğiniz bu güzel imkan için teşekkürler….

Furkan T. ( İstanbul Üniversitesi )

İstanbul Üniversitesinde Makine Mühendislik Öğrencisiyim. Kurs başarıyla bitirdim. Bir ay sonra Cswa Sertifikasını kazandım. Çok teşekkürler…

Özden B.

Özel sektörde teknik ressam olarak çalışıyorum.
Autocad biliyordum solidworks programı alındı iş yerimize patronum solidworks öğrenmemizi istedi 2 arkadaş kursu aldık.
Kurs çok verimli geçti şimdi 2 arkadaş Başarı ve Cswa sertifikası kazandık. herkeze tavsiye ediyorum…

Selçuk Z.

Beylikdüzü etrafında solidworks eğitimi veren bir yer arıyordum. florya metrobüs hattında cadcamyazılım buldum innternet sitelerini incelediğimde birşey dikkatimi çekti. solidworks kursunda anlatılıcaklar detaylı bir şekilde anlatılmıştı, aynı şekilde kurs tarihleri ve saatleri netti. bu bana güven verdi kursu bitirdik. solidworks öğrenmek isteyenlere tavsiye ediyorum kurs sonrasında verdikleri eğitim seti çok detaylı bir mühendisin yanında olması gerekli…

Ezgi G.

Fatih üniversiteni makine müh. öğrencisiyim. solidworks kursu almadan önce çok araştırma yaptım. araştırmalarım sonucunda cad cam yazılım firmasıyla anlaştım. Eğitim içerikleri ve Fiyatı diğer firmalara göre çok uygundu. Öğrenci olduğum için ücret önemliydi. kursu bitirdik. yaz tatilinde cswa sertifikası sınavına gireceğim….

Selen N. ( Fatih Üniversitesi )

Autocad kullanıcısıyım. SolidWorks alındı işyerimize bende kendime yatırım yapmak için solidworks kursuna katıldım. autocad alt yapım ile solidworks birleştirdim. Solidworks CSWA sertifikam ile işyerimdeki maaşım arttırdım. Teşekkürler cad cam yazılım …

Tarık Ç.

Aydın üniversitenden 3 bayan arkadaş katıldık. 58 saatlik kursu dönemi bitti. 20 saat eğitim seti hediye ettiler bu eğitim seti çok yararlı işlediğimiz tüm komutları ve uygulamarı içermekte. Bu sayede unuttuğum bir komutu tekrar izleyebiliyorsunuz. Üniversiteden diğer arkadaşlarımada tavsiye ettim. Çok yararlı bir eğitimdi….

Pınar Z. ( Aydın Üniversitesi )

Beşiktaşta solidworks kursuna katılmıştım. ilk hafta gittim trafik v.b nedenler yüzünden kursu iptal ettirdim. İnternetten araştırmalarım sonucunda avcılara yakın cad cam yazılım firmasını buldum. solidworks konusunda bilmediğim birçok komutu öğrendim çok verimli geçti. Cad cam yazılım tavsiye ediyorum.

Celil K.

İşyerimiz solidworks aldığı için solidworks öğrenmem gerekiyordu. cadcamyazılım’dan aldığım 68 saatlik solidworks eğitimi sayesinde işlerimle alakalı hertürlü parça , montaj , uygulamalarını çok kolay ve hızlıca yapabilmekteyim. teşekkür ederim cad

Hande F.

Arel üniversitende öğrenciyim sefaköy çevresinde solidworks eğitimi almak istiyordum. İnternette araştırmalarım sonucunda cad cam yazılım firmasının arel üniversitene çok yakın olduğunu öğrendim. 4 arkadaşımla birlikte solidworks kursu kaydı yaptırdık güzel bir indirim yaptılar. Okulda solidworks öğretiyorlar ama çok amatörce cad cam yazılım eğitimleri gerçekten iler seviyede tüm mühendis adaylarına tavsiye ediyorum. Staj için bizleri firmalara yerleştirdiler. Çok teşekkürler cad cam yazılım…

Doğukan S. ( Arel Üniversitesi )

SolidWorks analiz eğitimi almak istiyordum. Nerdeyse 30 kadar solidworks kursu veren firma ile görüştüm hepsi temel eğitimler vermekteydi. cad cam yazılım analiz eğitimi sayesinde firmamdaki makine maliyetlerini optimize etmeye başladım. Patronum sağolsun maaşıma zamm yaptı. Solidworks analiz eğitimleri konusunda eksik olan arkadaşlara cad cam yazılım tavsiye etmekteyim….

Erdi B.

Kursla tanışmam okulda panoya asılan Cad Cam Yazılım afişiyle oldu. Programı öğrenmemdeki amaç hem seneye olacak teknik resim bilgisayar uygulamarı dersinden dolayı hemde mühendislik hayatımıza sağlayacağı katkılardan dolayı. Kursta başlangıca göre baya yol aldığıma inanıyorum. Ama üzerine yoğunlaşmadıktan sonra kendinizi geliştiremiyorsunuz. Kurstan faydalandığıma inanıyorum.

Burak Ç. ( İstanbul Üniversitesi )

Kursa başlamadan önce SolidWorks hakkında çoğu komutun ne işe yaradığını bilmiyordum. Bu kurs sayesinde SolidWorks hakkında daha fazla bilgi sahibi oldum. Konular ve ders anlatımı iyiydi. Teşekküler cad cam yazılım..

Ahmet B. ( İstanbul Üniversitesi )

Aydın üniversitenden 3 bayan arkadaş katıldık. 58 saatlik kursu dönemi bitti. 20 saat eğitim seti hediye ettiler bu eğitim seti çok yararlı işlediğimiz tüm komutları ve uygulamarı içermekte. Bu sayede unuttuğum bir komutu tekrar izleyebiliyorsunuz. Üniversiteden diğer arkadaşlarımada tavsiye ettim. Çok yararlı bir eğitimdi….

Pınar Z. ( Aydın Üniversitesi )

İş yerimizde teknik ressamlarımızla sürekli sorun yaşadığımız için cad eğitimi almam gerekiyordu ve internetten bulduğum bir çok cad eğitimi veren şirket ile görüştüm çoğu tek amacı para kazanmak için kurulmuş şirketler olduğunu düşündüm ama cad cam yazılımın atmosferi diğerlerinden çok daha farklı geldi oraya gitmeye karar verdim ve iyi ki oraya gitmişim 2 aylık eğitim bitmeden iş yerimdeki çoğu resimleri çizer duruma gelmiştim 2 aylık eğitimin sonunda ise bütün resimleri ben çiziyorum çok nadir takıldığım noktalarda ise cad cam yazılımdan hala destek alabiliyorum yani diyosanız ki ben bu işi öğrenicem doğru yerdesiniz herkese tavsiye ederim.

Gökhan V. ( Dev-Par Kalıp )

ALDIĞINIZ EĞİTİM KALİTESİNİ İYİLEŞTİRMEK ADINA AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ.

Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit