Uzun yıllardır CAD/CAM teknolojileri alanında faaliyet gösteren CAD CAM YAZILIM , SolidWorks ’un “Yetkili Eğitim Merkezi” ve “Yetkili Sertifikasyon Merkezi” ünvanına sahip oldu.

CAD CAM YAZILIM, Eğitim hizmetlerindeki uzman kadrosu ve deneyimini bundan sonra SolidWorks standartlarına uygun eğitim kalitesi ve SolidWorks onaylı sertifika verme yetkisi ile bir üst seviyeye taşıyor. İstanbul ofisimizde bulunan donanımlı eğitim sınıflarımızda kalitesinden emin olduğunuz bireysel veya kurumsal eğitimler alabilirsiniz.

Sertifikalı Uzman Eğitmenler

Eğitimlerimiz SolidWorks Sertifikalı Eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Personelimiz, SolidWorks ürünlerinin uygulanmasında ve desteğinde deneyimli ve bilgilerini SolidWorks standart kurs içerikleriyle katılımcılara aktarmak üzere yetiştirilmiş profesyonel eğitimcilerdir.

Uluslar Arası Sertifika Avantajı

Eğitim kurumu ve kalitesi SolidWorks onaylıdır. SolidWorks firmasının Türkiye’de onayladığı firmada eğitim ve SolidWorks onaylı sertifika alma imkanına sahip olursunuz.

CAD CAM YAZILIM  SolidWorks Yetkili Eğitim Merkezi’nde eğitimi başarıyla tamamlayanlar uluslararası geçerliliğe sahip “SolidWorks CSWA” alabilirler.

Tam Donanımlı Sınıflar

Sınıflarımız, 6 kişilik tekli gruplardan oluşmaktadır. Tüm sınıflarda her katılımcıya bir bilgisayar verilecek şekilde uygulamalı kurs ders eğitim verilmektedir. Yüksek konfigürasyonlu bilgisayarlar, klima ve projeksiyon tüm sınıflarımızın ortak standartıdır.

Profesyonel Hizmet

CAD CAM YAZILIM her biri alanında uzman teknik kadrosu, satış ekibi ve profesyonel organizasyon yapısı ile hizmet kalitesini sürekli olarak sağlamayı ilke edinmiştir. Bu ilke ışığında; doğru analiz, doğru çözüm, doğru eğitmen ve doğru eğitimi gerçekleştirmeyi hedefleyerek marka ismini korumaktadır.