Öğrenci Referansları

Ulaşım kolayliğından dolayı tercih etmiş olduğum bu kurs ta çok sıcak ve samimi bir ortamla karşılaştım.Sundukları kalite eğitim ve samimi ortamdan dolayı Ural hoca ve ekibine teşekkür ederim. Eğitim almayi düşünen herkeze tavsiye ederim. .

Serdar SAVCI
0544 695 6085

Sıcak kanlı ve insancıl yaklaşımından dolayı ilk olarak ural hocama çok teşekkür ederim. Gelelim eğitim bana ne kazandırdı. Makine sektöründe daha sağlam ilerlememe neden oldu çok ve bu ögrendiklerim sayasinde daha rahat tasarimlar yapabiliyorum gerçekten deneyin ve farki görün teşekkürler.

İrfan KAYA
0532 411 56 74

Mrb çok değerli Ural hocamıza ve ekibine’de öncelikle teşekkür etmek isterim! Kaliteli ve faydalı bir eğitim verdikleri için.. Aldığımız eğitim iş yaşantımızda çok faydalı olmuştur.. CAD CAM YAZILM Firmasından aldığımız kurs süresi boyunca aile ortamı gibi sıcak bir ortamda eğitimleri tamamladık.

İbrahim DEMİR
05425126562

Merhaba, Ural hocamızdan aldığım Solid Works eğitimi oldukça etkiliydi kendimi yetersiz gördüğüm noktaları öğrenmemi sağladı. Eğitim süresince eğlenceli dakikalar geçirdik eğlenirken öğrendik. Kendisine ve ekibine bize gösterdiği ilgi ve alaka için tekrar teşekkür ederim.

Çetin MIH
0534 217 86 69

Cad cam yazılımdan solidworks ve powermill eğitimi aldım ve çok memnun kaldım. Herşeyi en ince detayına kadar öğrendim Ural ve Cengiz hocaya çok teşekkür ederim.

Ümmet KUŞ
0533 397 13 20

Selam gercekten ural hocamiz cok guzel egitim veren ve herkesin anlayacagi bir sekilde anlatan ve arkadas gibi olan bir hocamiz egitimleri ise cok eglenceli ve anlasilir bir sekilde geciyor cad cam yazilima gidip de kursu basarisiz bitirecek bir kisi yoktur

Orhan YALÇIN
0542 655 87 67

BİR DÖNEM ALDIĞIM POWER MİLL EĞİTİMİM SAYESİNDE ÖNÜMÜ DAHA RAHAT GÖRMEMİ SAGLADIM BU DOGRULTUDA BİR FİRMA KURDUK BU SÜREÇDE HİÇ BİR ZAMAN DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN URAL ÇELİK BEYE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM . VE ŞUNU BİLİYORUMKİ BU PİYASADA BİR ÇOK  ARKADAŞIMIZA ÇOK YARDIMCI OLACAK BU GÜVENLE DEVAM ETMESİ TEMMENNİLERİMLE…

Engin GÜMÜŞ

2 aylık 3 boyutlu Solid Works eğitimim sürecinde gösterilen ilgi alakayla, göstermiş oldukları eğitimle iş hayatımda daha başarı oldum. Ural ÇELİK hocamıza çok teşekkür ederim.

Batuhan DEMİRÖZ
+90 536 910 8547

Cad Cam Yazılımdan SolidWorks Eğitimi aldım ve çok memnun kaldım. Alınabilecek en uç bilgilere kadar  herşeyi ögrendim. Kurs süresi boyunca hoşgörülü yaklaşım ve eğitim kalitesine hayran kaldım. Çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim kaliteli hizmetin adresi ”Cad Cam Yazılım”. Cad Cam Yazılım benim için bir dönüm noktası oldu darısı diğer kursiyerlerin başına…

Taci SÜNGÜ
0537 985 58 76

3 boyutlu katı modelleme eğitimi ve desteği konusunda başlarılı olduğu kadar, donanımsal alt yapısıyla da kursiyerlerine uygun ortamı oluşturan, sektörel ihtiyaçlara maksimum seviyede cevap verip, değer katan ve profesyonel destek konusunda işinin ehli personele sahip kaliteli ve ilkeli hizmetin adresi…

Ali GİRGİN
0507 244 32 51

Merhaba solidworks hakkında çok yer araştırdım araştırmalarım sonucu cad cam yazılım ile öncü akademinin çok iyi olduğuna dair bilgi edindim sayın Ural ÇELİK hocamızın ilgi ve alakasıyla kısa sürede öğrendim kendisine çok teşekkür ederim..Vakit kaybetmeyin sıra sizde

Olcay Evren TÜRKYILMAZ
05426742971

Genel anlamda kurstan memlun kaldım. Uygulamalar yeterli (Ödevler biraz zor olsada güzel) Verilen eğitim güzel, sınavdan da rahatlıkla geçebileceğime inanıyorum. Kursun gözle görülür eksikliği yok gibi herkese tavsiye ediyorum. Verdiğiniz bu güzel imkan için teşekkürler….

Furkan T.
İstanbul Üniversitesi

Autocad kullanıcısıyım. SolidWorks alındı işyerimize bende kendime yatırım yapmak için solidworks kursuna katıldım. autocad alt yapım ile solidworks birleştirdim. Solidworks CSWA sertifikam ile işyerimdeki maaşım arttırdım. Teşekkürler cad cam yazılım ….

Tarık Ç.

Firma sahibi bizi Powermill eğitimi göndermişti. cad cam yazılımda aldığımız eğitim ile işyerimizdeki CNC tezgahında 3 eksen parçalar işleyebiliyoruz. Teşekürler İhsan Hoca..

Salih C.
Cnc Operatörü

Beşiktaşta solidworks kursuna katılmıştım. ilk hafta gittim trafik v.b nedenler yüzünden kursu iptal ettirdim. İnternetten araştırmalarım sonucunda avcılara yakın cad cam yazılım firmasını buldum. solidworks konusunda bilmediğim birçok komutu öğrendim çok verimli geçti. Cad cam yazılım tavsiye ediyorum.

Celil K.

İstanbul Üniversitesinde Makine Mühendislik Öğrencisiyim. Kurs başarıyla bitirdim. Bir ay sonra Cswa Sertifikasını kazandım. Çok teşekkürler…

Özden B.
İstanbul Üniversitesi

Fatih üniversiteni makine müh. öğrencisiyim. solidworks kursu almadan önce çok araştırma yaptım. araştırmalarım sonucunda cad cam yazılım firmasıyla anlaştım. Eğitim içerikleri ve Fiyatı diğer firmalara göre çok uygundu. Öğrenci olduğum için ücret önemliydi. kursu bitirdik. yaz tatilinde cswa sertifikası sınavına gireceğim….

Selen N.
Fatih Üniversitesi

Cad Cam Yazılıma gidip öğrenememe gibi bir ihtimal yok 2 yıl önce aldığım 1 aylık eğitimle işin bütün püf noktalarını öğretmeleri sebebiyle bu gün şirketimizin tüm teknik resimlerini tek başıma yapmaktayım CAD-CAM yazılıma teşşekürü bir borç bilip başarılarının daim olmasını dilerim.

Gökhan VAROL
0542 250 62 31

Gercekten cok samimi ve öğretici bir ortam. Yeni bir öğretmen degilde bir arkadaş kazanmış olduk

Aykut YANDI
0535 845 24 39

Sıcak kanlı ve insancıl yaklaşımından dolayı ilk olarak ural hocama çok teşekkür ederim. Gelelim eğitim bana ne kazandırdı. Makine sektörünü hiç bilmeyip civataya tekme atan ben şöför olarak girdiğim firmada şu an için hocamın destekleri ile satınalma sorumlusu olarak iş hayatıma devam ediyorum. Kalın sağlıcakla…

Gökhan SEZGİN
0530 493 89 59

Müşteri Referansları

YORUM GÖNDERİN!

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

ÖğrenciMüşteri

İletiniz