4 sonuç gösteriliyor

Next 3D CNC Serisi

799,00

Yeni geliştirilmiş, distorsiyonsuz, birçok entegre özelliğe sahip alüminyum profiller montajı kolaylaştırır.
Tamamen bilyeli lineer kılavuzlar, serbest ve hassas seyahat sağlar.
En gelişmiş teknoloji ve geliştirilmiş soğutmalı ve entegre 3 eksenli kontrol sistemi.
Ek bir eksende kontrol için doğrudan, harici bağlantılar.
Entegre elektronik iş mili kontrolü operasyon operasyonu. Tüm eksenler için referans anahtarı.
PC yazılımı ile basit, doğrudan kontrol, alternatif olarak paralel port veya USB üzerinden.
Çift iğ tahrikli tahrik sayesinde portal eğilmez.
Ayarlanabilir masa tablası sayesinde, 130mm, 172mm’lik bir geçiş yüksekliğini ve hatta 205mm’lik bir pasajlı masa üstü bile seçmek mümkündür.
Trapez dişe sahip tam bilyalı rulmanlı iğler ve devir başına 3 mm’lik adım, mümkün olan en hızlı yolculukları ve en yüksek doğruluğu garanti eder.

ZW3D PROFESSIONAL

ZW3D Professional CAD, ZW3D Standard CAD paketin tüm özelliklerini içerir. İlave olarak Parametrik CAD Kalıp tasarımı için gelişmiş araç seti mevcut.

ZW3D Professional CAD paketi kalıp ayırım hattı oluşturmak için gerekli tüm özelliklere sahiptir. ZW3D Professional CAD ayrıca standart kalıp setleri, soğutma kanalları, konektörler ve maçalar gibi elemanları da içerir. Kalıp ayırma hattı ile erkek ve dişi otomatik olarak çıkarılabilir. Diğer CAD sistemlerinden farkı, bu işlemleri daha kolay ve hızlı olarak gerçekleştirebilmesidir.

ZW3D, sadece CAD CAM sistemi değil aynı zamanda tersine mühendislik yazılımıdır. Elektrod sihirbazı sayesinde ZW3D, hızlı ve otomatik bir şekilde kalıplarınız için elektrod çıkarmanıza yardımcı olur. Benzersiz seçenekleri ile 40 farklı şekilde elektrod (bakır) oluşturabilirsiniz. Bu özellikler, çok karmaşık yapıda kalıpları bile kolayca hazırlayabilmenize olanak sağlar.

ZW3D STANDART

Tasarımcıların işlerini hızlandırarak sorunsuz bir şekilde çalışmalarını sağlayan ZW3D STANDART, ZW3D ürün ailesinin en gelişmiş tasarım paketidir. Parametrik olarak tüm modelleme disiplinlerini içerir ve ürün tasarımına en verimli şekilde yardımcı olur.

A sınıfı yüzey modellemede esnekliği ile tasarımcıların işlerini kolaylaştırır. STL dahil tüm geometri standartları, standart çeviricileri, teknik resim ve geometri iyileştirmek için gereken tüm özellikleri içinde barındırır.

ZW3D’ in işlevsel QuickShape™ ve ReadySketch™ komutlarıyla sık kullanılan 2B ve 3B şekilleri tek komutla oluşturabilirsiniz. Ölçülendirme ve kısıtlamaları tek bir tıklama ile otomatik olarak verebilirsiniz.