12033227_10205102678742806_280381106954127937_n

SIKÇA SORULAN SORULAR

TEKRAR GARANTİSİ

Eğitimlerimize katılan tüm kursiyerlerimiz; Diledikleri konuları tekrar etmek isterlerse yeni açılan grup eğitimlerinde ( Hafta İçi – Sonu ) ayırt etmeksizin katılabilirler.

BAŞARI GARANTİSİ

Eğitimlerimize katılan tüm kursiyerlerimiz başarılı olarak kursu tamamlamaktadır. Eksik olduğunu düşündüğümüz kursiyerlere ücretsiz kurs tekrarı verilmektedir.

İŞ GARANTİSİ

Kursu başarıyla bitiren tüm CAD CAM YAZILIM Akademi Mezunları müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çalışma imkanı sağlanmaktadır. İşe yerleşen kursiyerlerimiz edindikleri bilgi ve birikim sayesinde piyasa standartlarının üzerinde maaş ve imkanlardan yararlanmakdatır.

Mesai saatleri dışında ve haftasonu eğitimler veriliyor mu?

Evet. İlgili tarih ve saat bilgilerine 0850 302 84 85 numaralı telefondan sorabilirsiniz.

Hafta içi; Salı ve Perşembe |  Çarşamba ve Cuma  Akşam Eğitimleri

Hafta sonu; Cumartesi ve Pazar

Eğitim ücretleri için taksit yapılıyor mu?

Eğitim hizmetlerimizde herkese uygun esnek ödeme planları mevcuttur. Taksitlendirme seçenekleri için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Eğitim içeriğini kendimiz belirleyebilir miyiz?

Bireysel eğitim kapsamında ihtiyaçlarınız doğrultusunda karşılıklı görüşme sonucunda özel bir içerik hazırlayabiliriz. Karma gruplarımız için sadece temel ve ileri eğitim konuları ele alınır.

Eğitime devam zorunluluğu var mı?

CAD CAM YAZILIM onaylı “Başarı Sertifikası” alabilmek için eğitimlerin %80’ine katılma şartı vardır.

Eğitimi kendi ofimizde alma imkanımız var mı?

Donanımlı bir eğitim ortamı sağlamanız durumunda mümkün. Tecrübelerimize dayanarak çalışma ortamında iş takibi yapılması durumunda eğitimlerin verimi düşmektedir.

Eğitim sonunda sertifika alabilir miyim?

Tüm katılımcılar CAD CAM YAZILIM Onaylı, SolidWorks yazılımları için uluslararası geçerliliği olan SolidWorks onaylı “CSWA Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

Eğitim sonunda SolidWorks sertifikası almak bana ne fayda sağlar, bu sertifika nerelerde geçerlidir?

SolidWorks onaylı tüm sertifikaların uluslararası geçerliliği vardır. Böyle bir sertifikaya sahip olmanız SolidWorks sertifikasına sahip eğitmenler tarafından eğitim aldığınızı ve kalite seviyesi sürekli SolidWorks tarafından denetlenen dünya standartlarında bir eğitime katıldığınızı belgeler.