Ulaşım kolayliğından dolayı tercih etmiş olduğum bu kurs ta çok sıcak ve samimi bir ortamla karşılaştım.Sundukları kalite eğitim ve samimi ortamdan dolayı Ural hoca ve ekibine teşekkür ederim. Eğitim almayi düşünen herkeze tavsiye ederim. .

Serdar SAVCI
0544 695 6085

Sıcak kanlı ve insancıl yaklaşımından dolayı ilk olarak ural hocama çok teşekkür ederim. Gelelim eğitim bana ne kazandırdı. Makine sektöründe daha sağlam ilerlememe neden oldu çok ve bu ögrendiklerim sayasinde daha rahat tasarimlar yapabiliyorum gerçekten deneyin ve farki görün teşekkürler.

İrfan KAYA
0532 411 56 74

Mrb çok değerli Ural hocamıza ve ekibine’de öncelikle teşekkür etmek isterim! Kaliteli ve faydalı bir eğitim verdikleri için.. Aldığımız eğitim iş yaşantımızda çok faydalı olmuştur.. CAD CAM YAZILM Firmasından aldığımız kurs süresi boyunca aile ortamı gibi sıcak bir ortamda eğitimleri tamamladık.

İbrahim DEMİR
05425126562

Merhaba, Ural hocamızdan aldığım Solid Works eğitimi oldukça etkiliydi kendimi yetersiz gördüğüm noktaları öğrenmemi sağladı. Eğitim süresince eğlenceli dakikalar geçirdik eğlenirken öğrendik. Kendisine ve ekibine bize gösterdiği ilgi ve alaka için tekrar teşekkür ederim.

Çetin MIH
0534 217 86 69

Cad cam yazılımdan solidworks ve powermill eğitimi aldım ve çok memnun kaldım. Herşeyi en ince detayına kadar öğrendim Ural ve Cengiz hocaya çok teşekkür ederim.

Ümmet KUŞ
0533 397 13 20

Selam gercekten ural hocamiz cok guzel egitim veren ve herkesin anlayacagi bir sekilde anlatan ve arkadas gibi olan bir hocamiz egitimleri ise cok eglenceli ve anlasilir bir sekilde geciyor cad cam yazilima gidip de kursu basarisiz bitirecek bir kisi yoktur

Orhan YALÇIN
0542 655 87 67

BİR DÖNEM ALDIĞIM POWER MİLL EĞİTİMİM SAYESİNDE ÖNÜMÜ DAHA RAHAT GÖRMEMİ SAGLADIM BU DOGRULTUDA BİR FİRMA KURDUK BU SÜREÇDE HİÇ BİR ZAMAN DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN URAL ÇELİK BEYE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM . VE ŞUNU BİLİYORUMKİ BU PİYASADA BİR ÇOK  ARKADAŞIMIZA ÇOK YARDIMCI OLACAK BU GÜVENLE DEVAM ETMESİ TEMMENNİLERİMLE…

Engin GÜMÜŞ

2 aylık 3 boyutlu Solid Works eğitimim sürecinde gösterilen ilgi alakayla, göstermiş oldukları eğitimle iş hayatımda daha başarı oldum. Ural ÇELİK hocamıza çok teşekkür ederim.

Batuhan DEMİRÖZ
+90 536 910 8547

Cad Cam Yazılımdan SolidWorks Eğitimi aldım ve çok memnun kaldım. Alınabilecek en uç bilgilere kadar  herşeyi ögrendim. Kurs süresi boyunca hoşgörülü yaklaşım ve eğitim kalitesine hayran kaldım. Çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim kaliteli hizmetin adresi ”Cad Cam Yazılım”. Cad Cam Yazılım benim için bir dönüm noktası oldu darısı diğer kursiyerlerin başına…

Taci SÜNGÜ
0537 985 58 76

3 boyutlu katı modelleme eğitimi ve desteği konusunda başlarılı olduğu kadar, donanımsal alt yapısıyla da kursiyerlerine uygun ortamı oluşturan, sektörel ihtiyaçlara maksimum seviyede cevap verip, değer katan ve profesyonel destek konusunda işinin ehli personele sahip kaliteli ve ilkeli hizmetin adresi…

Ali GİRGİN
0507 244 32 51