Firmamız yerli lazer tezgahları ve projeleri yapmaktadır. Makinelerin tasarımından imalatı için CNC tezgahlar da kullanılması gereken NC kodları ZW3D CAM yazılımı ile hazırlanıyor. Sorunsuz şekilde kullandıkları ZW3D yazılımı ile firma tasarruf etti. çünkü diğer yazılımlar 3 katı pahalı olduklarını ve bu yüzden ZW3D Türkçe CAD/CAM yazılımı tercih ettiklerini söylediler. Devamı için tıklayın

LAZERSOSEmre BEY | Tasarım ve İmalat Mühendisi

Tasarım ve İmalat süreçlerimizde ZW3D CAD/CAM Yazılımı kullanmaktayız. ZW3D programı hem CAD komutları hemde CAM komutları gerçekten kullanıcı dostu arayüze sahiptir. ZW3D den önce birkaç farklı yazılımlar kullanmıştık fakat Hibrit modelleme özelliği gerçekten bizlere tasarım sürelerinde mükemmel hız ve konfor kazandırdı. ZW3D yazılımı tüm firmlara tavsiye ediyoruz..

ZW3D en kuvvetli özelliklerinden bir tanesi ise KALIP TASARIM araçlarıdır. Bu araçlar sayesinde tek tuşlu kalıp seti oluşturabilir. Aynı şekilde ZW3D ile tek tuşla kalıp ayrım hattı oluşturabilir. ve aynı hızda kalıp maçaları gibi zor prosesleri hızlıca yapabilir zamandan tasarruf sağlayabilrisiniz.

DUDUOĞLUGenel Müdür | Selim DUDUOĞLU

Tasarım ve İmalat süreçlerimizde ZW3D yazılımı ile müşterilerimize hizmetler veriyoruz. Aşağıda ZW3D ile tasarım ve imalatını yapmış olduğumuz parçaların kolay bir şekilde oluşturulmasını görebilirsiniz. Şiddetle ZW3D programını tüm imalatçı firmalara tavsiye edebilirim. Çünkü hem ekonomik hemde her istediğim özellik tek programda mevcut.

ZW3D CAM yazılımı gerçekten 4 adımda işleme yeteneği sayesinde ben sadece takım tanımlaması yapıyor o bile çok kolay karşınıza tanımlı takımlar çıkıyor listeden seçiyorsunuz. ZW3D yazılımı CAM konusunda bize gerçekten hız kazandırdı. Aynı şekilde tasarım araçlarıda çok kolay ve işlevsel olduğunu söylebilirim. ZW3D bizler gibi kobilerin kesinlikle tercih etmesi hem maddi hemde ileri dönük olarak baktığınızda tek yazılım az maliyet gibi konularda işletmeleri rahatlatmaktadır. read more

MMS Marmara MakinaGenel Müdür

CAM kalıpları yapan firmamız tasarım ve imalat süreçlerinde ZW3D kullanmaktadır. ZW3D ile en çok tasarım süreçlerinde sarma işlemleri ve A sınıf yüzey modelleme komutlarından ve CNC parkurları için gerekli olan CNC torna ile CNC frezelere ZW3D CAM modülü ile güvenli takım yolları oluşturuyorlar.

Fesdo Mühendislik CAM kalıpları konusunda oldukça tecrübeli bir firmadır. Firmada yapmış olduğumuz teknik toplantılarımızda ZW3D den önce yaşadıkları problemleri hep gündeme getirdiklerine birçok kez şayit olduk. Bunlardan en çok aldığımız şikayet 2 farklı yazılım kullanıyorduk! CAD yazılımı için X bir yazılım CAM programı için X bir yazılım. ZW3D CAD CAM yazılımı tam burada tüm ihtiyaçlarımızı karşıladı! En çok sevdiğimiz özelliği yapmış olduğumuz tasarımdaki değişiklerin otomatik olarak zahmetsizce ZW3D CAD ile CAM arasındaki sekron sayesinde bizler uğraştırmadan devam edebildği olduğu söylediler. ZW3D yapmış olduğunuz her tasarım değişikleri otomatik olarak takım yollarına da yansımaktadır. Burdaki hedefimiz Tasarım ve imalat süreçlerinin hızlı olması vakit kayıplarının ortadan kaldırmak.

ZW3D yazılımında diğer X yazılımlarından ayıran bir özellik ise Hibrit modelleme olduğunu söyledirler ve şu şekilde devam ettiler; Bir çok CAD yazılımı kullanma şansım oldu. Tasarımda devamlı revizyonlar yapmak zorunda kalıyorduk. Bu süreçlerde katı veya yüzey ayrı çalıştığımız için tasarım süreleri çok uzun saatler alabiliyordu.

ZW3D ile tanıştığımızda ise bu süreç 10 kat azaldı! Çünkü hibrit modelleme sayesinde katı yada yüzey aynı ortamda istediğimiz değişikleri hızlıca hata vermeden yapabiliyorduk. Buda firmaların tasarım süreçlerini hızlandırcak bir özellik! ZW3D tüm firmaların incelemesi gerekirse bizleri arayıp bilgi verebilir hatta firmamızı ziyaret edebilirler.

Fesdo MühendislikGenel Müdür | Eyüp BEY

POELSAN Tasarım ve imalat süreçlerinde ZW3D Türkçe CAD CAM yazılımı tercih etti.

Tasarım ve imalat süreçlerinde ZW3D tercih eden müşterimiz mevcut 2000+ üzerinde ürünlerini ZW3D ile modelliyor, zorlu kalıp tasarım süreçlerinde ZW3D Kalıp tasarım araçlarını kullanıyor ve yine Cnc makine parkurlarındaki işleme merkezleri için ZW3D CAM ile NC çıktılar oluşturuyor.

ZW3D en kuvvetli özelliklerinden bir tanesi ise KALIP TASARIM araçlarıdır. Bu araçlar sayesinde tek tuşlu kalıp seti oluşturabilir. Aynı şekilde ZW3D ile tek tuşla kalıp ayrım hattı oluşturabilir. ve aynı hızda kalıp maçaları gibi zor prosesleri hızlıca yapabilir zamandan tasarruf sağlayabilrisiniz.

Kalıp Hazırlama

Catia, NX, Creo, SolidWorks, Solid Edge, Inventor ve daha birçok benzeri programlardan 3D modelleri direkt olarak ve ayrıca Iges , Step gibi standart formatlarıda okur.Draft analiz aracı, kullanıcıların değişik renk efektleri ile dikey duvarları ve ters açıları kontrol etmelerine olanak verir.Kalınlık analizi ile parçanın üretilebilirliği doğrulanır.

Esnek ve Hızlı Kalıp Ayırma

Katı model, kalıp ayrımı yapmak için bir gereksinim değildir. Katı olmayan geometri,tekliflendirme dönemini kısaltmak amacıyla onarma yapılmadan direkt olarak ayrılabilir.İki yöntem kullanılarak erkek – dişi ayırımı hızlı bir şekilde yapılabilir: Bunlar ; Kalıp ayrım hatlarının çıkartılması veya bölge tanımlama yeteneğinin kullanılması.Çeşitli araçlar, kullanıcılara kalıp ayrım hattını ve kalıp ayrım yüzeyini hızlı bir şekilde oluşturmada yardımcı olur ve verimliliklerini arttırır.

Kalıp Seti ve Standart Parçalar

Standart kalıp seti kütüphanesinde DME, Hasco, LKM, Futaba, Meusburger gibi bir çok belli başlı tedarikçinin ürünleri bulunmaktadır. Birçok standart parça otomatik olarak sunulur ve kalıp üzerine elemanlar yerleştirildiğinde gerekli boşaltma operasyonları otomatik olarak gerçekleştirilir. İsteğe göre özel olarak uyarlanabilir kalıp setleri ve standart parçalar değişik gereksinimleri karşılar.

Elektrot Tasarımı ve 2D Doküman

Kullanımı kolay elektrot hazırlama aracı, karmaşık elektrotlarla başa çıkabilmeniz için size yardımcı olur. Elektrotların otomatik grup olarak resimlendirilebilmesi kalıp tasarım sürecini azaltmak için oldukça yararlıdır.

POELSANTasarımcı | Sinan ALTINTAŞ

Sıcak kanlı ve insancıl yaklaşımından dolayı ilk olarak ural hocama çok teşekkür ederim.

Gelelim eğitim bana ne kazandırdı.

Makine sektörünü hiç bilmeyip civataya tekme atan ben şöför olarak girdiğim firmada şu an için hocamın destekleri ile satınalma sorumlusu olarak iş hayatıma devam ediyorum.

Kalın sağlıcakla… read more

Gökhan SEZGİN0530 493 89 59

Mrb çok değerli Ural hocamıza ve ekibine’de öncelikle teşekkür etmek isterim!

Kaliteli ve faydalı bir eğitim verdikleri için..

Aldığımız eğitim iş yaşantımızda çok faydalı olmuştur..

CAD CAM YAZILM Firmasından aldığımız kurs süresi boyunca aile ortamı gibi sıcak bir ortamda eğitimleri tamamladık.

İbrahim DEMİR0542 512 65 62

3 boyutlu katı modelleme eğitimi ve desteği konusunda başlarılı olduğu kadar, donanımsal alt yapısıyla da kursiyerlerine uygun ortamı oluşturan, sektörel ihtiyaçlara maksimum seviyede cevap verip, değer katan ve profesyonel destek konusunda işinin ehli personele sahip kaliteli ve ilkeli hizmetin adresi…

Ali GİRGİN0507 244 32 51

Merhaba solidworks hakkında çok yer araştırdım araştırmalarım sonucu CAD CAM YAZILIM çok iyi olduğuna dair bilgi edindim sayın Ural ÇELİK hocamızın ilgi ve alakasıyla kısa sürede öğrendim kendisine çok teşekkür ederim..Vakit kaybetmeyin sıra sizde!

Olcay Evren TÜRKYILMAZ0542 674 29 71

Cad Cam Yazılımdan SolidWorks Eğitimi aldım ve çok memnun kaldım.

Alınabilecek en uç bilgilere kadar herşeyi ögrendim.

Kurs süresi boyunca hoşgörülü yaklaşım ve eğitim kalitesine hayran kaldım.

Çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim kaliteli hizmetin adresi ”Cad Cam Yazılım”. Cad Cam Yazılım benim için bir dönüm noktası oldu darısı diğer kursiyerlerin başına…

Taci SÜNGÜ0537 985 58 76